Galerie Kočka Obchodní podmínky

Co si u nás můžete nakoupit?

V katalogu máme široký výběr reprodukcí, které pokrývají vše od obrazů klasiků, přes modernu až po plakáty do dětských pokojů. Můžeme Vám pomoci vyzdobit nový byt, stejně jako zatraktivnit restauraci.

 

I. Způsob doručení zboží

 1. Zboží zasíláme Českou poštou na dobírku. Zboží tedy zaplatíte až při jeho převzetí. Pokud jako způsob doručení zvolíte právě doručení Českou poštou, tak bude k ceně objednávky připočteno paušální poštovné 165,- Kč. Balné je zdarma ( neúčtujeme ).

  Poštovné / Dopravné je počítáno v rámci ČR. Zásilky větších objemů a rozměrů, jsou počítány individuelně, dle ceníku přepravní služby.

  Poštovné / Dopravné na Slovensko a zahraničí je počítáno individuálně dle počtu kilometrů do místa určení. Zasíláme expresní přepravní službou.

 2. Zboží je též možné vyzvednout osobně v naší prodejně. Osobní odběr je samozřejmě zdarma. Bližší informace o naší prodejně a o otevíracích dobách najdete na stránce s kontakty.

II. Objednávka, uzavření smlouvy

 1. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění veškerých povinných údajů v objednávkovém formuláři. Objednávka je návrhem kupní smlouvy , smlouva vzniká dodáním zboží objednateli.
 2. Prodávající si vyhrazuje právo na osobní podpis smlouvy v cenově náročnějších objednávkách a současně složení zálohy ve výši 50% celkové objednávky. Odmítne-li kupující smlouvu autorizovat , považuje se objednávka za neplatnou.
 3. Prodávající má právo odmítnout objednávku od kupujícího , který neodebral , či řádně nezaplatil závazně objednané zboží v minulosti.
 4. Možnost vrácení zboží dle obchodního zákoníku ve lhůtě 14 dnů se nevztahuje na výrobky, které jsou zadávány v režimu na objednávku a na zakázku, t.j. na zboží vyrobené technikou Block, změna rámu u výrobku nebo změna techniky rámování a na objednávku reprodukcí.

III. Dodací podmínky

 1. Zboží bude dodáno na místo určení a zvoleného dodání dle objednávkového formuláře.Vlastnické právo přechází na kupujícího zaplacením ceny při převzetí.
 2. Standardní doba dodání je 3 - 7 pracovních dní.Doba dodání může být delší , pokud není zboží na skladě a je nutné objednat materiál ze zahraničí, maximálně však 7 týdnů od objednávky.
 3. Pokud kupující zásilku nepřevezme a ta bude vrácena zpět prodávajícímu , bude prodávající požadovat zaplacení všech přepravních nákladů od kupujícího.
 4. Prodávající může objednávku zrušit pouze v případě , že zboží se již nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena.

IV. Platební podmínky a slevy

 1. Zboží je splatné v hotovosti při převzetí.Po dohodě převodem na účet prodávajícího , ale v tomto případě bude zboží vyexpedováno až po připsání prodejní ceny na účet prodávajícího.
 2. Každá objednávka bude evidována v systému , pro případné stanovení individuálních slev dle objemu a množství zakázek od téhož zákazníka. Prodávající zaručuje , že osobní data poskytnutá kupujícímu, bude využívat pouze pro realizaci objednávky.

V.Reklamace

 1. Kupující je povinnen dodané zboží bez zbytečného odkladu prohlédnout a o zjištěných vadách do tří dnů od převzetí informovat prodávajícího a to e-mailem na adresu info@galeriekocka.cz. Je nutný popis a rozsah vady.
 2. V případě zjištění poškození přepravního balení při přebírání , objednávku nepřebírejte a ihned nás o této skutečnosti informujte!
 3. Reklamované zboží musí být doručeno do místa podnikání prodávajícího s označením čísla objednávky. Prodávající vyřídí uznanou reklamaci výměnou zboží ,popřípadě vrácením peněz dle obchodního zákoníku.
 4. Prodávající nezodpovídá za vady způsobené nesprávným použitím , skladováním , vnějšími událostmi a nesprávnou manipulací kupujícího, za škody vyplývající z provozu produktů a funkčních vlastností.Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

VI. Závěrečná ustanovení

 1. Vyplněním objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek, výši ceny objednaného zboží i dopravních nákladů.
 2. Účastníci se ve smyslu ustanovení § 262 odstavce 1 ,obchodního zákona dohodli , že není-li obchodními podmínkami zde uvedenými výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem.